De medewerkers van Zorgnetwerk Midden-Brabant

 

 

Veronique Holtmaat

Directeur Zorgnetwerk Midden-Brabant, Programmamanager Care Avenue Midpoint.

E: v.holtmaat@zmbr.nl

T: 013- 465 73 55

Marie-Jose Brandel

Projectmanager Wondexpertisecentrum (WEC)

E: mj.brandel@zmbr.nl

T: 06- 38 68 66 71

Daniëlle Bolwerk

Officemanager

E: d.bolwerk@zmbr.nl

T: 013- 465 73 55

Elise Boone

Projectmedewerker Proeftuin Dementie

E: e.boone@zmbr.nl

T: 06-38 91 03 74

Adriana de Graaff

Programmamanager NAH en netwerk Palliatieve Zorg

E: a.degraaff@zmbr.nl

T: (06) 22773849

Tobias Kroon

Projectmedewerker Persoonlijk Gezondheidsdossier

E: t.kroon@zmbr.nl

T: 013- 465 73 55

Jan Lam

Programmamanager, ketenregisseur dementiezorg, medewerker Brabantse Proeftuin Dementie

E: j.lam@zmbr.nl

T: (013) 465 73 55

M: (06) 2294 3579

 

Frank van der Made

Programmamanager wondzorg

E: f.v.d.made@dewever.nl

T: (013) 465 73 55

Jorn Leistra

Projectleider Proeftuin Dementie

E: j.leistra@zmbr.nl

T: 06- 34 06 13 82

Renske Kramer

Programmamanager ICT

E: r.kramer@lhv.nl

Hans Candel

Programmamanager ICT

E: h.candel@etz.nl

T: 013- 539 35 45